Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Zváračky
  3. Invertorová zváračka IGBT-315 - MAR-POL M79374

Invertorová zváračka IGBT-315 - MAR-POL M79374

Zváračka IGBT-315 MAR-POL je výkonná jednotka, v ktorej sa používa nová technológia, ktorá pomáha generovať silnú energiu na zváranie pri zachovaní ma... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Nie sme platcovia DPH
85,00 EUR
ks
Kompletné špecifikácie

Zváračka IGBT-315 MAR-POL je výkonná jednotka, v ktorej sa používa nová technológia, ktorá pomáha generovať silnú energiu na zváranie pri zachovaní malých strát vo forme elektrickej energie. Prevodník, v ktorom sa používajú tranzistory sú vysokej triedy IGBT, umožňuje hladké umiestnenie zvaru a významné zníženie množstva rozstreku. Zváračka generuje výstupný prúd vyhladený, takže môžeme pomocou elektród zvárať, nerezovú oceľ, meď, oceľ / kotly, bežné konštrukčné ocele a s vysokou pevnosťou. Ak niekto z vás zmenil zváračku transformátorovú za invertorovú, vie o čom sa hovorí. Napájanie zváračky je 230 V + nízka spotreba energie. Invertor pracuje na princípe meniča, čo umožňuje výrazne znížiť veľkosť zvarovacieho zariadenia a dosiahnuť veľmi dobré parametre. Regulácia prúdu sa vykonáva jednoduchým spôsobom pomocou potenciometra. Na displeji sa zobrazí nastavený prúd v ampéroch. Je to veľmi pohodlné a rýchlejšie ako kľukanie, ako u starších modelov.

 

Arc force (MMA): na výstupe invertora je meranie zváracieho prúdu. Ak napríklad zvárač neudrží elektródu pri práci v konštantnej vzdialenosti, obvod Arc Force pridáva a uberá prúd podľa parametrov oblúka a tým sa vytvára rovnomerný zvar.

 

Anti stick (MMA): obvod, ktorý pri zapaľovaní oblúka spozná, že by došlo k prilepeniu elektródy - ihneď obmedzí zvárací prúd a tým zamedzí prilepeniu elektródy.

 

Hot start (MMA): obvod, ktorý pri zapaľovaní oblúka nastaví parametre výstupu invertora tak, aby uľahčil ľahké zapálenie oblúka.

Zabudovaný ventilátor zabezpečuje odvádzanie teploty a chladenie zariadenia.

 

Technické parametre:

Napätie: 230V / 50Hz

Zaťažovateľ: 60%

Napätie naprázdno:60V

Menovitý zvárací prúd: 315A

Napätie prevádzkové: 20.08/30 V

Váha: 8kg

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk