Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
  1. Úvod
  2. Zváračky
  3. RIPPER M79376 Invertorová zváračka IGBT, 315A, MMA, 1,6-5 mm

RIPPER M79376 Invertorová zváračka IGBT, 315A, MMA, 1,6-5 mm

Zvárací stroj RIPPER IGBT-315 je nová vylepšená konštrukcia, v ktorej sa účinnosť zlepšila o 30%. Prevodník, v ktorom sa používajú tranzistory vysokej... celý popis
Dostupnosť
Nie je skladom
Nie sme platcovia DPH
85,00 EUR
Momentálne nie je k dispozícii
Kompletné špecifikácie

Zvárací stroj RIPPER IGBT-315 je nová vylepšená konštrukcia, v ktorej sa účinnosť zlepšila o 30%. Prevodník, v ktorom sa používajú tranzistory vysokej triedy IGBT, umožňuje hladké umiestnenie zvaru a významné zníženie množstva rozstreku. Zváračka na výstupe generuje vyhladzovaný jednosmerný prúd, vďaka čomu máme možnosť zvárania pomocou nehrdzavejúcej ocele, medi, kotlovej ocele, stavebnej ocele a vysoko pevných konštrukčných ocelí. Ak niekto z vás zmenil zváračku transformátorovú za invertor, vie, o čom sa hovorí. Napájanie zváračky je 230 V - nízka spotreba energie. Invertor pracuje na princípe meniča, čo umožňuje výrazne znížiť veľkosť zvarovacieho zariadenia a dosiahnuť veľmi dobré parametre. Regulácia prúdu sa vykonáva jednoduchým spôsobom pomocou potenciometra. Na displeji sa zobrazí nastavený prúd v ampéroch. Je to veľmi pohodlné a rýchlejšie ako kľukanie, ako u starších modelov.

 

Arc force (MMA) - na výstupe invertora je meranie zváracieho prúdu. Ak napríklad zvárač neudrží elektródu pri práci v konštantnej vzdialenosti, obvod Arc Force pridáva a uberá prúd podľa parametrov oblúka a tým sa vytvára rovnomerný zvar.

 

Anti stick (MMA) - obvod, ktorý pri zapaľovaní oblúka spozná, že by došlo k prilepeniu elektródy - ihneď obmedzí zvárací prúd a tým zamedzí prilepeniu elektródy.

 

Hot start (MMA) - obvod, ktorý pri zapaľovaní oblúka nastaví parametre výstupu invertora tak, aby uľahčil ľahké zapálenie oblúka.

 

Technické parametre:

Napájanie: 230 V

Frekvencia: 50/60 Hz

Fáza: 1

Pracovný cyklus: 60%

Napätie max. bez zaťaženia: 60 V DC

Max. výstupná intenzita: 315 A

Výstupné napätie: 20,08 / 30 V

Hmotnosť: 8 kg

Tovar zaradený v kategóriách
Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk