Logo
0 ks
za 0,00 EUR
Nákupný košík je prázdny
Potrebujete poradiť? Neváhajte nás kontaktovať.
 1. Úvod
 2. Zváračky
 3. Zvárací invertor IGBT 300A - BLACK MMA-300

Zvárací invertor IGBT 300A - BLACK MMA-300

Kvalitný veľmi kompaktný moderný zvárací invertor BLACK s kompletným príslušenstvom (kábel s držiakom elektród, kábel s uzemňovacou svorkou, kukla, ke... celý popis
Dostupnosť
Skladom
Bežná cena
145,00 EUR
Nie sme platcovia DPH
58,00 EUR
ks
Podobné produkty
  Samostmievacia zváracia kukla LYG-4
  22,00 EUR
  22,00 EUR
  Skladom
  ks
  Kompletné špecifikácie

  Kvalitný veľmi kompaktný moderný zvárací invertor BLACK s kompletným príslušenstvom (kábel s držiakom elektród, kábel s uzemňovacou svorkou, kukla, kefa s kladivom).  Veľký jasný displej umožňuje presné nastavenie vhodného zváracieho prúdu. Vďaka jednoduchému použitiu a vysokej spoľahlivosti tranzistorov IGBT je zváračka vhodná pre amatérske alebo aj profesionálne účely.  Taktiež má zváračka zabudovaný tichý ventilátor, vďaka ktorému sa zváračka neprehreje.

   

  Funkcie:
  Arc Force - funkcia, ktorá pomáha stabilizovať horiaci elektrický oblúk pri zváraní. Ak sa oblúk skracuje (elektróda sa lepí) zváračka "pridá" prúd a elektróda odhorí. Ak je naopak oblúk príliš dlhý, zváračka "uberie" prúd a zvárač má čas na priblíženie elektródy k materiálu bez toho aby mu oblúk zhasol.

  Anti Stick - ak predsa len dôjde k prilepeniu elektródy, táto funkcia zaistí skokové zníženie zváracieho prúdu na minimum. Elektróda sa nerozžhaví, ale naopak vychladne a možno ju ľahko odtrhnúť bez toho aby bolo nutné ju vyberať z klieští.

  Hot Start - funkcia, ktorá uľahčuje zapálenie oblúka tým, že zvýši zapaľovací prúd o cca 30% oproti prúdu nastavenému zváračom. Po úspešnom zapálení sa prúd zníži na zváračom nastavenú hodnotu.  Technické parametre:
  - vstupné napätie: 230V
  - metóda zvárania: MMA
  - moderná technológia s IGBT tranzistormi
  - plynulá regulácia prúdu: 20 - 300A
  - možnosť zvárania elektródami: 1.6 - 4mm
  - digitálny displej zobrazujúci prúd

  Tovar zaradený v kategóriách
  Vytvorené na Eshop-rychlo.skEshop-rychlo.sk